Njoftime Falas Shtepi Me Qera

numri kontakti viber ose watsap. Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi. Shtepi ne shitje dhe apartamente me cmime okazion. flats to rent in tirana albania ; prona njoftime falas online ; qyteti studenti. cmimi i diskutueshem. Publikuar: Shtator 17, 2010 7:55 pm | Nga: Mensur | Tel. : 044271742. Treg i shitjes se makinave ne internet. Njoftime Seminare Specializime PUNESIME Kerkoj Pune Ofroj Pune Part Time Resume Trajnime Vullnetare SHERBIME Dasme Estetike Finance Ligjore Mjeksore Ndertimi Transporti SHITJE,BLERJE Artikuj Ushqimore Elektro-Shtepiake Libra Lodra Lule Makineri Sende Veshje SHTEPI,PRONA Apartamente Dyqane Magazina Me qera Shtepi Truall Zyra TURIZEM Agjensi. Me marrëveshje. Shtepi me Qera. shitet ose jepet me qera. Aplikacione falas për telefonin tuaj. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 11 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. Shtepi me Qera ne Tirane zona Brryli: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 7 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 66. Diskutime tek ' Njoftime Pune ' filluar nga admin , 26 Nov 2014. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Bëjmë rregullimin e oborreve, parqeve, trotua Villa në Brezovic. cmimi i diskutueshem. Shtepi me qera ne tirane garsoniere dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Jepet me qera shtepi 1+1, Tirane, Kompletuar me mobilje druri, Njoftime, Prona, Shtepi. Kategoritë më të klikuara Banesa me Qera, Banesa në Shitje, Vende Pune, Shtëpi në Shitje, Patundshmëri; Shpallje Falas – Shpalle. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 11 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. Rregullat Reklama Rreth nesh Publiko Njoftim. Njoftime tek ne mundeni te postoni shume lehte nese klikoni ne linkun me poshte:. Jemi pjese e 2% te faqeve me te shpejta globale! Kerko. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. com: njoftime falas per shtepi, pune, makina, etj. Shtepi me qera Edison Gjeka. IMOBILIARE 0-Ambjente Biznesi me Qera 0-Ambjente Biznesi per Shitje 0-Shtepi me Qera 0-Shtepi per Shitje 0. Njoftime te Ngjashme. lajmerime pune, njoftime per shitje shtepi e apartamente. com eshte portal me njoftime dhe oferta per shitje dhe blerje online. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Ndodhet ne katin e trete te nje vile. Tregu i shit-blerjes së mjeteve elektronike te perdorura. Shtepi me qera Data: 18/04/2020 17:10 Post ID: 7337. 1 + 1 Giant (82m2) in the Center After the 15th Floor, Fix At the Gallery - New Palace Tirane Shtepi me Qera Data: 08/05/2020 16:13. Publikuar: Shtator 17, 2010 7:55 pm | Nga: Mensur | Tel. Jepet nje hyrje 1+1 me dy ballkone me qera tek rruga" siri kodra ",afer hotel Meridian. Jepen me qera dy ambjente, tek ish-fabrika e Qumeshtit Jap shtëpi me qera lagjia dyli haxhire elbasan shtepi private e kompletuar me oborr para dhe. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera bosh njoftime falas per. Jemi partner besnik te biznesit tuaj! Shtepi me Qera (19629) Shtepi ne Shitje (16702) Ambjente Biznesi me Qera (7962) Ambjente Biznesi ne Shitje. tregu i shit-blerjes së mjeteve elektronike te perdorura. , Njoftime, Prona, Shtepi. Homepage Njoftime. Shtepi me qera Edison Gjeka. Kush nga këto mbetet gjallë? Pergjigje: Zviceranët sepse kan qen në punë. Guard area near Xheko Imperial, For rent Apartment 2 + 1, on the 5th floor of a new building, administered and equipped with elevator. Siperfaqja afersisht 65m². Në katin e dytë turq. Ali Demi, Ngjitur me firmen Kamberi jepet me qera shtepi private 3+1 e pa mobiluar. Kryefaqe; Kategoritë. Një ditë shtëpia në mes të ditës digjet si edhe të gjith banuesit në të. NJOFTIME. Jepet shtepi me qera. Lajmerime pune, njoftime per shitje shtepi e apartamente. "Banues me qerà në një shtëpi në Zvicer" Në katin përdhësë banojnë shqiptarë. Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci. Okazione me te fundit per garsoniere me qera 100 mij lek kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne astir shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera vlore per familjare shtepi me qera ne paskuqan shtepi me qera yzberisht konvikt privat 21 dhjetori apartamente me qera ne kombinat me 120 lek shtepi me qera tirane shtepi me qera tek fresku. E organizuar ne sallon te madh, kuzhine me vete, me oxhak, dhome gjumi, tualet, koridor I madh, oborr I madh. 60 000 EUR JEPET ME QERA AP1+1 MBI KOMUNEN. Shtepi me Qera ne Tirane zona Ysberisht/Kombinat/Selite: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 1 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 81. Look at most relevant Shtepi qera shkoder websites out of 24. Per me shume kliko mbi. Shtepi me Qera (19558) Shtepi ne Shitje (16747) Ambjente Biznesi me Qera (7923) Ambjente Biznesi ne Shitje (4040) Truall ose Toke (1941) Pune. Njoftime falas on-line në Kerkoo. ShitetShpejt eshte platforma per njoftime nga individe dhe biznese ne Shqiperi. Jemi partner besnik te biznesit tuaj! Shtepi me Qera (19629) Shtepi ne Shitje (16702) Ambjente Biznesi me Qera (7962) Ambjente Biznesi ne Shitje. Me marrëveshje. Kategoritë më të klikuara Banesa me Qera, Banesa në Shitje, Vende Pune, Shtëpi në Shitje, Patundshmëri; Shpallje Falas – Shpalle. com Gazeta celsi online shtepi me qera ne tirane dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. com eshte portal me njoftime dhe oferta per shitje dhe blerje online. shitet ose jepet me qera. 60 000 EUR JEPET ME QERA AP1+1 MBI KOMUNEN. Per me shume kliko mbi foton ose. 6 misto mame, 100 m katrore, shtepi private nje kateshe, 250. Aplikacione falas për telefonin tuaj. Check the best. Njoftime 24H Kërkoni për Të gjitha kategorit IMOBILIARE -Ambjente Biznesi me Qera -Ambjente Biznesi per Shitje -Shtepi me Qera -Shtepi per Shitje NDARJE QERAJE NJOFTIME PUNE -Kerkesa Pune -Oferta Pune. jape shtepi me qera te fakulteti tekinik $350 — Shtëpi me Qera — Prishtinë — 10 years më parë Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Me marrëveshje. Kush nga këto mbetet gjallë? Pergjigje: Zviceranët sepse kan qen në punë. Shtepi me Qera ne Tirane zona Brryli: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 7 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 66. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Jap me qera Kati i pare shtepi private 2 + 1 e mobiluar Selmani shpk Punesime Solar Raporte Kampe verore falas Mallakastër Psikologji sociologji Biznese ne. Bëjmë rregullimin e oborreve, parqeve, trotua Villa në Brezovic. Imobiliare. mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. Shtepi me qera ne tirane garsoniere dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Diskutime tek ' Njoftime Pune ' filluar nga admin , 26 Nov 2014. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te. NDARJE QERAJE 0. Shtepi me qera dhe ne shitje, oferta pune, makina ne shitje etj. Shtepi me qera Rr. Të ngelet veç të kërkosh atë që do. dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. njoftimefalas. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri. Në katin e dytë turq. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 4 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 60. "Banues me qerà në një shtëpi në Zvicer" Në katin përdhësë banojnë shqiptarë. 0695299269. Shtepi me Qera ne Tirane zona Don Bosko: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 72. Kontakti: 045722266. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 11 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. Apartamente ne shitje. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje njoftime falas per shtepi me qera gazeta garsoniere dhe 1+1. DA: 71 PA: 51 MOZ Rank: 14. NJOFTIME. Pershkrimi; Me te kerkuara. 81 000 EUR Numri i dhomave: 2,5 Shitet shtepi muze me siperfaqe 435 meter Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura. Njoftime falas on-line në Kerkoo. mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri. 3 dhoma gjumi +sallon+2banja. https://www. Aplikacione falas për telefonin tuaj. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje njoftime falas per shtepi me qera gazeta garsoniere dhe 1+1. Halili Complex (Selvia - Center) Apartment for Rent 2 + 1 + 2WC (100 m2) - Elevator Tirane Shtepi me Qera Data: 06/05/2020 22:33. Jemi pjese e 2% te faqeve me te shpejta globale! Kerko. Zbuloni njoftimet tona per makina, motocikleta, apartament, punesim, qera, mobilje etj Postoni njoftime falas per te shitur me shpejte ose te promovoni sherbimet tuaja. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 6 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 76. NDARJE QERAJE 1. com and etc. Shtepi me qera dhe ne shitje, oferta pune, makina ne shitje etj. com: njoftime falas per shtepi, pune, makina, etj. 6 misto mame, 100 m katrore, shtepi private nje kateshe, 250. Njoftime tek ne mundeni te postoni shume lehte nese klikoni ne linkun me poshte:. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi, ambient gatimi, dy tualete dhe nje ballkon. kati i katert. gjithë kosova vendbanime shtëpi merrjep apartamente ne shitje ne tirane, shtepi ne shitje ne tirane njoftime falas on-line në kerkoo. njoftimefalas. Njoftime te Ngjashme. mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko konvikt privat 21 dhjetori kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per Bareti Agim è su Facebook. Shtepi me qera (1679) Shtepi ne shitje (1123) Ambjent biznesi me qera (446) Ne jemi nje platforme online dhe publikojme ne internet njoftime me interes per. com; Regjistrohu internet wifi 6 muaj falas Last Post By. Shtepi me Qera (19558) Shtepi ne Shitje (16747) Ambjente Biznesi me Qera (7923) Ambjente Biznesi ne Shitje (4040) Truall ose Toke (1941) Pune. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. tek pallati ngjitur tek rezidenca kodra e diellit. Okazione me te fundit per garsoniere me qera 100 mij lek kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne astir shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera vlore per familjare shtepi me qera ne paskuqan shtepi me qera yzberisht konvikt privat 21 dhjetori apartamente me qera ne kombinat me 120 lek shtepi me qera tirane shtepi me qera tek fresku. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 4 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 60. GAZETA CELSI ONLINE SHTEPI ME QERA NE TIRANE Njoftimefalas. Bëjmë rregullimin e oborreve, parqeve, trotua Villa në Brezovic. Kryefaqe; Kategoritë. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 11 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. NJOFTIME. 81 000 EUR Numri i dhomave: 2,5 Shitet shtepi muze me siperfaqe 435 meter Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura. Shtepi me qera Edison Gjeka. shtepi me qera, ne lagjen nr. mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko konvikt privat 21 dhjetori kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per Bareti Agim è su Facebook. MAKINA me QERA ne SHQIPERI,+355672136575,RENT a CAR albania,RINAS tirane RINAS DURRES VLORE FIER TIRANE ELBASANE Shitet Vol k swagen passat 2000 , naft 1. ShitetShpejt eshte platforma per njoftime nga individe dhe biznese ne Shqiperi. Njoftime Falas. com: njoftime falas per shtepi, pune, makina, etj. DA: 71 PA: 51 MOZ Rank: 14. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. com, lajmerime. : 044271742. Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë. dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Me dhjetera postime cdo dite do ta gjeni ate qe kerkoni. Check the best. Shtepi me Qera Data: 06/05/2020 11:35. 0695299269. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per shtepi me qera gazeta garsoniere dhe 1+1 online shtepi me qera apartamente me qera 100 milek ne fier. Shtepi me qera Data: 18/04/2020 17:10 Post ID: 7337. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 11 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. Classifieds for our community. Shitje Blerje. Njoftime Shtepi Pune Makina Njoftimefalas. Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe totale 112m2 tek ‘9 Kateshet’, ne qender te Tiranes. Njoftime Seminare Specializime PUNESIME Kerkoj Pune Ofroj Pune Part Time Resume Trajnime Vullnetare SHERBIME Dasme Estetike Finance Ligjore Mjeksore Ndertimi Transporti SHITJE,BLERJE Artikuj Ushqimore Elektro-Shtepiake Libra Lodra Lule Makineri Sende Veshje SHTEPI,PRONA Apartamente Dyqane Magazina Me qera Shtepi Truall Zyra TURIZEM Agjensi. 1 + 1 Giant (82m2) in the Center After the 15th Floor, Fix At the Gallery - New Palace Tirane Shtepi me Qera Data: 08/05/2020 16:13. mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. NDARJE QERAJE 0. Ndodhet ne nje shtepi private 3-kateshe, ne zone shume te qete. Leshoj banesen dy dhomeshe me qera ne lagjen Ulpiana D3, hyrja e trete, nr 12. MAKINA me QERA ne SHQIPERI,+355672136575,RENT a CAR albania,RINAS tirane RINAS DURRES VLORE FIER TIRANE ELBASANE Shitet Vol k swagen passat 2000 , naft 1. treg i shitjes se makinave ne internet. Mbi 30000 njoftime. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shtepi me qera (1679) Shtepi ne shitje (1123) Ambjent biznesi me qera (446) Ne jemi nje platforme online dhe publikojme ne internet njoftime me interes per. Shtepi me Qera. al merr oferta online per shtepi pune makina, bicikleta apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 pune nga shtepia makina ne shitje garsoniere me qera 100 mij lek oferta pune apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi me qera shtepi ne shitje shes mobilje te perdorura ne durres. Jemi partner besnik te biznesit tuaj! Shtepi me Qera (19629) Shtepi ne Shitje (16702) Ambjente Biznesi me Qera (7962) Ambjente Biznesi ne Shitje. Apartamene me qera 1+1. Tërë apartamentet, përfshirë ato me qera ditore, objektet e biznesit, tokat, agjensitë imobiliare ose firmat e ndërtimit nga e gjithë Shqipëria në ekranin tuaj. IMOBILIARE 0-Ambjente Biznesi me Qera 0-Ambjente Biznesi per Shitje 0-Shtepi me Qera 0-Shtepi per Shitje 0. com: njoftime falas per shtepi, pune, makina, etj. , Njoftime, Prona, Shtepi. Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore. Siperfaqja afersisht 65m². Pershkrimi; Me te kerkuara. 1 + 1 Giant (82m2) in the Center After the 15th Floor, Fix At the Gallery - New Palace Tirane Shtepi me Qera Data: 08/05/2020 16:13. com and etc. , 47 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire. Vzitoret shfletojne mbi 125 mije faqe ne muaj ne merrjep. kerkoj shtepi me qera. E organizuar ne sallon te madh, kuzhine me vete, me oxhak, dhome gjumi, tualet, koridor I madh, oborr I madh. cmimi 300 mije lek te vjetra. Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore. Një ditë shtëpia në mes të ditës digjet si edhe të gjith banuesit në të. Shit bli makina. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shtepi me Qera ne Tirane zona Ysberisht/Kombinat/Selite: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 1 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 81. NJOFTIMEFALAS. Ali Demi, Ngjitur me firmen Kamberi jepet me qera shtepi private 3+1 e pa mobiluar. Jepet me qera shtepi pushimi prej druri ne Borsh, 50m larg detit, Njoftime, Prona, Shtepi. Shtepi me qera (1605) Shtepi ne shitje (1080) Ambjent biznesi me qera (419) Ambjent biznesi ne shitje (251) Truall ose Toke (122) Raporto abuzim tek stafi. flats to rent in tirana albania ; prona njoftime falas online ; qyteti studenti. Njoftime te Ngjashme. Kryefaqe; Kategoritë. kati i katert. , Njoftime, Prona, Shtepi. Aplikacione falas për telefonin tuaj. com ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shtepi me qera Rr. Njoftime 24H Kërkoni për Të gjitha kategorit IMOBILIARE -Ambjente Biznesi me Qera -Ambjente Biznesi per Shitje -Shtepi me Qera -Shtepi per Shitje NDARJE QERAJE NJOFTIME PUNE -Kerkesa Pune -Oferta Pune. Njoftime FALAS/ Dërgoni njoftimet tuaja për punë, shtëpi me qira ose biznes në… 0 September 21, 2019 AlbLand media ka vendosur të ju vijë në ndihmë nëpërmjet kategorisë “Njoftime”, të gjithë atyre që janë të interesuar për të postuar një njoftim. Apartamene me qera 1+1. Kodra e Diellit, Tirane - Jepet shtepi me qera. Shtepi me qera Edison Gjeka. Per me shume kliko mbi foton ose. Njoftime te Ngjashme. : 044271742. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje njoftime falas per shtepi me qera gazeta garsoniere dhe 1+1. com and etc. shitet ose jepet me qera. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per shtepi me qera gazeta garsoniere dhe 1+1 online shtepi me qera apartamente me qera 100 milek ne fier. com; Regjistrohu internet wifi 6 muaj falas Last Post By. Shtepi me Qera. Shtepi me qera - Jepet Shtepi Me Qera. 3 dhoma gjumi +sallon+2banja. kerkoj shtepi me qera. DA: 71 PA: 51 MOZ Rank: 14. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 6 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 76. Njoftime Seminare Specializime PUNESIME Kerkoj Pune Ofroj Pune Part Time Resume Trajnime Vullnetare SHERBIME Dasme Estetike Finance Ligjore Mjeksore Ndertimi Transporti SHITJE,BLERJE Artikuj Ushqimore Elektro-Shtepiake Libra Lodra Lule Makineri Sende Veshje SHTEPI,PRONA Apartamente Dyqane Magazina Me qera Shtepi Truall Zyra TURIZEM Agjensi. 3 dhoma gjumi +sallon+2banja. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi, ambient gatimi, dy tualete dhe nje ballkon. 000 leke ne muaj. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kuficlassifieds for jobs, sale in albania. GAZETA CELSI ONLINE SHTEPI ME QERA NE TIRANE Njoftimefalas. Zbuloni njoftimet tona per makina, motocikleta, apartament, punesim, qera, mobilje etj Postoni njoftime falas per te shitur me shpejte ose te promovoni sherbimet tuaja. Ne cmim eshte i perfshire dhe nje garazh. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Diskutime tek ' Njoftime Pune ' filluar nga admin , 26 Nov 2014. lajmerime pune, njoftime per shitje shtepi e apartamente. 6 misto mame, 100 m katrore, shtepi private nje kateshe, 250. Të ngelet veç të kërkosh atë që do. Me marrëveshje. Bëjmë rregullimin e oborreve, parqeve, trotua Villa në Brezovic. Shtepi me qera dhe apartamente me qera. com eshte portal me njoftime dhe oferta per shitje dhe blerje online. numri kontakti viber ose watsap. NDARJE QERAJE 0. mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. Jepet nje hyrje 1+1 me dy ballkone me qera tek rruga" siri kodra ",afer hotel Meridian. Halili Complex (Selvia - Center) Apartment for Rent 2 + 1 + 2WC (100 m2) - Elevator Tirane Shtepi me Qera Data: 06/05/2020 22:33. Shtepi me qera Rr. jape shtepi me qera te fakulteti teknik shtepia eshte dy kateshe ka dy dhoma gjumi edhe sallon me kuzhine. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Apartament me qera ditore tek Ekspozita; Parkim Falas ne rruge; Kondicioner. Aplikacione falas për telefonin tuaj. kerkoj shtepi me qera. dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Classifieds for our community. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Durresit/Zogu i zi: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 120. GAZETA CELSI ONLINE SHTEPI ME QERA NE TIRANE Njoftimefalas. Check the best. Kryefaqe; Kategoritë. Jepet me qera shtepi pushimi prej druri ne Borsh, 50m larg detit, Njoftime, Prona, Shtepi. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri. Kontakti: 045722266. Shtepi me qera dhe ne shitje, oferta pune, makina ne shitje etj. flats to rent in tirana albania ; prona njoftime falas online ; qyteti studenti. jape shtepi me qera te fakulteti teknik shtepia eshte dy kateshe ka dy dhoma gjumi edhe sallon me kuzhine. Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi. Njoftime Seminare Specializime PUNESIME Kerkoj Pune Ofroj Pune Part Time Resume Trajnime Vullnetare SHERBIME Dasme Estetike Finance Ligjore Mjeksore Ndertimi Transporti SHITJE,BLERJE Artikuj Ushqimore Elektro-Shtepiake Libra Lodra Lule Makineri Sende Veshje SHTEPI,PRONA Apartamente Dyqane Magazina Me qera Shtepi Truall Zyra TURIZEM Agjensi. Treg i shitjes se makinave ne internet. SHITET SHTEPI ME 1000m2 TOKE. com: njoftime falas per shtepi, pune, makina, etj. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Durresit/Zogu i zi: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 120. Lajmerime pune, njoftime per shitje shtepi e apartamente. 0695299269. NDARJE QERAJE 0. Makina me qera. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Aplikacione falas për telefonin tuaj. Shtepi ne shitje dhe apartamente me cmime okazion. Jepet me qera shtepi 1+1, Tirane, Kompletuar me mobilje druri, Njoftime, Prona, Shtepi. Per me shume kliko mbi foton ose. Shtepi private me qera, rruga Riza Cerova. Jepet shtepi me qera. Shtepi qera shkoder found at njoftime. : 044271742. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. https://www. Publikuar: Shtator 17, 2010 7:55 pm | Nga: Mensur | Tel. Ne jemi nje platforme online dhe publikojme ne internet njoftime me interes per individ dhe. apartamente me qera. Mund te gjeni gazoniere 1+1 gazeta gazeta garsoniere dhe 1+1 gazeta shtepi me qera 1+1 tirane kerkoj vajze per ndarje qeraje ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera ne tirane garsoniere gazeta ndarje qeraje https www njoftimefalas com 4 shtepi me qera id 203621 shtepi me. cmimi 300 mije lek te vjetra. Tërë apartamentet, përfshirë ato me qera ditore, objektet e biznesit, tokat, agjensitë imobiliare ose firmat e ndërtimit nga e gjithë Shqipëria në ekranin tuaj. Njoftime Shtepi Pune Makina Njoftimefalas. Kryefaqe; Kategoritë. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 11 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. Makina me qera. 3 Thousand at KeywordSpace. Shtepi me qera (1679) Shtepi ne shitje (1123) Ambjent biznesi me qera (446) Ne jemi nje platforme online dhe publikojme ne internet njoftime me interes per. com, gjejshtepi. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. com eshte portal me njoftime dhe oferta per shitje dhe blerje online. Shtepi ne shitje dhe apartamente me cmime okazion. Ne cmim eshte i perfshire dhe nje garazh. : 044271742. Jepet me qera 1+1, apartamenti eshte i ri. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Kush nga këto mbetet gjallë? Pergjigje: Zviceranët sepse kan qen në punë. , Njoftime, Prona, Shtepi. Per me shume kliko mbi. al merr oferta online per shtepi pune makina, bicikleta apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 pune nga shtepia makina ne shitje garsoniere me qera 100 mij lek oferta pune apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi me qera shtepi ne shitje shes mobilje te perdorura ne durres. Makina me qera. Një ditë shtëpia në mes të ditës digjet si edhe të gjith banuesit në të. Njoftime FALAS/ Dërgoni njoftimet tuaja për punë, shtëpi me qira ose biznes në… 0 September 21, 2019 AlbLand media ka vendosur të ju vijë në ndihmë nëpërmjet kategorisë “Njoftime”, të gjithë atyre që janë të interesuar për të postuar një njoftim. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kuficlassifieds for jobs, sale in albania. Kerkimi i nje shtepie me qera, varet nga faktore te ndryshem si psh: te gjesh nje shtepi me nje dhome e kuzhine, eshte me e thjeshte se sa te kerkosh nje shtepi 4 dhoma e kuzhine; zona ku ju doni te jetoni e deri te cmimi qe ju mendoni te arsyeshem per nje shtepi. Shtepi private me qera, rruga Riza Cerova. Njofrime Falas. Njoftime Seminare Specializime PUNESIME Kerkoj Pune Ofroj Pune Part Time Resume Trajnime Vullnetare SHERBIME Dasme Estetike Finance Ligjore Mjeksore Ndertimi Transporti SHITJE,BLERJE Artikuj Ushqimore Elektro-Shtepiake Libra Lodra Lule Makineri Sende Veshje SHTEPI,PRONA Apartamente Dyqane Magazina Me qera Shtepi Truall Zyra TURIZEM Agjensi. Apartamene me qera 1+1. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Vzitoret shfletojne mbi 125 mije faqe ne muaj ne merrjep. Jepen me qera dy ambjente, tek ish-fabrika e Qumeshtit Jap shtëpi me qera lagjia dyli haxhire elbasan shtepi private e kompletuar me oborr para dhe. Jemi pjese e 2% te faqeve me te shpejta globale! Kerko. 81 000 EUR Numri i dhomave: 2,5 Shitet shtepi muze me siperfaqe 435 meter Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura. Një ditë shtëpia në mes të ditës digjet si edhe të gjith banuesit në të. Mund te gjeni gazoniere 1+1 gazeta gazeta garsoniere dhe 1+1 gazeta shtepi me qera 1+1 tirane kerkoj vajze per ndarje qeraje ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera ne tirane garsoniere gazeta ndarje qeraje https www njoftimefalas com 4 shtepi me qera id 203621 shtepi me. Ndodhet ne nje shtepi private 3-kateshe, ne zone shume te qete. Me dhjetera postime cdo dite do ta gjeni ate qe kerkoni. Apartamente ne shitje. com eshte portal me njoftime dhe oferta per shitje dhe blerje online. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. lajmerime pune, njoftime per shitje shtepi e apartamente. Shitje Blerje. Shtepi ne shitje dhe apartamente me cmime okazion. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Mbi 30000 njoftime. shitet ose jepet me qera. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shtepi me qera dhe apartamente me qera. tek pallati ngjitur tek rezidenca kodra e diellit. IMOBILIARE 0-Ambjente Biznesi me Qera 0-Ambjente Biznesi per Shitje 0-Shtepi me Qera 0-Shtepi per Shitje 0. Jepet me qera shtepi 1+1, Tirane, Kompletuar me mobilje druri, Njoftime, Prona, Shtepi. com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni. Jemi partner besnik te biznesit tuaj! Shtepi me Qera (19629) Shtepi ne Shitje (16702) Ambjente Biznesi me Qera (7962) Ambjente Biznesi ne Shitje. Check the best. Ali Demi, Ngjitur me firmen Kamberi jepet me qera shtepi private 3+1 e pa mobiluar. Jepet nje hyrje 1+1 me dy ballkone me qera tek rruga" siri kodra ",afer hotel Meridian. Kush nga këto mbetet gjallë? Pergjigje: Zviceranët sepse kan qen në punë. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Per me shume kliko mbi foton ose. E organizuar ne sallon te madh, kuzhine me vete, me oxhak, dhome gjumi, tualet, koridor I madh, oborr I madh. Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. 1 + 1 Giant (82m2) in the Center After the 15th Floor, Fix At the Gallery - New Palace Tirane Shtepi me Qera Data: 08/05/2020 16:13. NDARJE QERAJE 1. Shtepi me qera dhe ne shitje, oferta pune, makina ne shitje etj. Të ngelet veç të kërkosh atë që do. NDARJE QERAJE 0. Shtepi me Qera ne Tirane zona Brryli: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 7 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 66. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera bosh njoftime falas per. com, century21albania. Shit bli makina. Njofrime Falas. 000 leke ne muaj. com Gazeta celsi online shtepi me qera ne tirane dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. jap apartament me qera 1+1 me sip 65 m2 e mobiluar, me dy ambjente gatimi. Shtepi qera shkoder found at njoftime. com and etc. : 044271742. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kuficlassifieds for jobs, sale in albania. tek pallati ngjitur tek rezidenca kodra e diellit. shitet ose jepet me qera. Shtepi me qera Edison Gjeka. Zbuloni njoftimet tona per makina, motocikleta, apartament, punesim, qera, mobilje etj Postoni njoftime falas per te shitur me shpejte ose te promovoni sherbimet tuaja. cmimi 300 mije lek te vjetra. Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore. 81 000 EUR Numri i dhomave: 2,5 Shitet shtepi muze me siperfaqe 435 meter Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura. com; Regjistrohu internet wifi 6 muaj falas Last Post By. Ali Demi, Ngjitur me firmen Kamberi jepet me qera shtepi private 3+1 e pa mobiluar. lajmerime pune, njoftime per shitje shtepi e apartamente. Shtepi me qera - Jepet Shtepi Me Qera. Me parking te garantuar. Mund te gjeni gazoniere 1+1 gazeta gazeta garsoniere dhe 1+1 gazeta shtepi me qera 1+1 tirane kerkoj vajze per ndarje qeraje ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera ne tirane garsoniere gazeta ndarje qeraje https www njoftimefalas com 4 shtepi me qera id 203621 shtepi me. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 6 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 76. Njoftime 24H Kërkoni për Të gjitha kategorit IMOBILIARE -Ambjente Biznesi me Qera -Ambjente Biznesi per Shitje -Shtepi me Qera -Shtepi per Shitje NDARJE QERAJE NJOFTIME PUNE -Kerkesa Pune -Oferta Pune. Njoftime tek ne mundeni te postoni shume lehte nese klikoni ne linkun me poshte:. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. MAKINA me QERA ne SHQIPERI,+355672136575,RENT a CAR albania,RINAS tirane RINAS DURRES VLORE FIER TIRANE ELBASANE Shitet Vol k swagen passat 2000 , naft 1. Shtepi me Qera ne Tirane zona Don Bosko: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 72. Kerkimi i nje shtepie me qera, varet nga faktore te ndryshem si psh: te gjesh nje shtepi me nje dhome e kuzhine, eshte me e thjeshte se sa te kerkosh nje shtepi 4 dhoma e kuzhine; zona ku ju doni te jetoni e deri te cmimi qe ju mendoni te arsyeshem per nje shtepi. Jepet nje hyrje 1+1 me dy ballkone me qera tek rruga" siri kodra ",afer hotel Meridian. COM Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni shtepi me qera makina ne shitje oferta ofroj vende pune njoftime pune gazeta oferta pune shtepi ne shitje shes blej makina vende te lira pune ne tirane dhoma plazhi ne shengjin ofroj vende te lira pune njoftimecom Njoftime falas on-line Njoftime falas. ShitetShpejt eshte platforma per njoftime nga individe dhe biznese ne Shqiperi. Treg i shitjes se makinave ne internet. "Banues me qerà në një shtëpi në Zvicer" Në katin përdhësë banojnë shqiptarë. NDARJE QERAJE 0. Per me shume kliko mbi foton ose. IMOBILIARE 0-Ambjente Biznesi me Qera 0-Ambjente Biznesi per Shitje 0-Shtepi me Qera 0-Shtepi per Shitje 0. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per shtepi me qera gazeta garsoniere dhe 1+1 online shtepi me qera apartamente me qera 100 milek ne fier. numri kontakti viber ose watsap. Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 4 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 60. Guard area near Xheko Imperial, For rent Apartment 2 + 1, on the 5th floor of a new building, administered and equipped with elevator. Classifieds for our community. Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore. com, century21albania. Shtepi me qera Rr. apartamente me qera. cmimi 300 mije lek te vjetra. Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci. 000 leke ne muaj. Jepet me qera 1+1, apartamenti eshte i ri. Leshoj banesen dy dhomeshe me qera ne lagjen Ulpiana D3, hyrja e trete, nr 12. tek brryli ,pa shkuar tek materniteti i ri ,jepet me qera apartament 1+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,korridor,1 dhome gjumi me krevat dopio,banjo me dritare grohke/ftohje Tema te tjera > Njoftime pronash, njoftime pune, reklamo faqen etj > Njoftime Pune > Pune Diber, jap me qera Dyqan(ushqimore+fast-food)+Shtepi(1+1)=90m2. ShitetShpejt eshte platforma per njoftime nga individe dhe biznese ne Shqiperi. Jap me qera Kati i pare shtepi private 2 + 1 e mobiluar Selmani shpk Punesime Solar Raporte Kampe verore falas Mallakastër Psikologji sociologji Biznese ne. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shtepi me qera Edison Gjeka. mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko konvikt privat 21 dhjetori kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per Bareti Agim è su Facebook. Njoftime 24H Kërkoni për Të gjitha kategorit IMOBILIARE -Ambjente Biznesi me Qera -Ambjente Biznesi per Shitje -Shtepi me Qera -Shtepi per Shitje NDARJE QERAJE NJOFTIME PUNE -Kerkesa Pune -Oferta Pune. Njoftime Falas. Publikuar: Shtator 17, 2010 7:55 pm | Nga: Mensur | Tel. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Me dhjetera postime cdo dite do ta gjeni ate qe kerkoni. 6 misto mame, 100 m katrore, shtepi private nje kateshe, 250. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. 1 + 1 Giant (82m2) in the Center After the 15th Floor, Fix At the Gallery - New Palace Tirane Shtepi me Qera Data: 08/05/2020 16:13. Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe totale 112m2 tek ‘9 Kateshet’, ne qender te Tiranes. com; Regjistrohu internet wifi 6 muaj falas Last Post By. IMOBILIARE 0-Ambjente Biznesi me Qera 0-Ambjente Biznesi per Shitje 0-Shtepi me Qera 0-Shtepi per Shitje 0. numri kontakti viber ose watsap. NDARJE QERAJE 1. Aplikacione falas për telefonin tuaj. Tërë apartamentet, përfshirë ato me qera ditore, objektet e biznesit, tokat, agjensitë imobiliare ose firmat e ndërtimit nga e gjithë Shqipëria në ekranin tuaj. flats to rent in tirana albania ; prona njoftime falas online ; qyteti studenti. The apartment has very comfortable furniture, equipped with air conditioning and is organized in a living room + kitchenette, Matrimonial bedroom with orientation from the south and with exit to the balcony, children's bedroom with cozy decor and equipped with. tek brryli ,pa shkuar tek materniteti i ri ,jepet me qera apartament 1+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,korridor,1 dhome gjumi me krevat dopio,banjo me dritare grohke/ftohje Tema te tjera > Njoftime pronash, njoftime pune, reklamo faqen etj > Njoftime Pune > Pune Diber, jap me qera Dyqan(ushqimore+fast-food)+Shtepi(1+1)=90m2. kerkoj shtepi me qera. NJOFTIME. Diskutime tek ' Njoftime Pune ' filluar nga admin , 26 Nov 2014. Per me shume kliko mbi foton ose. Shtepi me qera Data: 18/04/2020 17:10 Post ID: 7337. Kush nga këto mbetet gjallë? Pergjigje: Zviceranët sepse kan qen në punë. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. Shtepi me qera ne tirane garsoniere dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. gjendja e saj eshte shum e mire ,Hyrja eshte e mobiluar. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Shtepi me qera Data: 18/04/2020 17:10 Post ID: 7337. com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni. E organizuar ne sallon te madh, kuzhine me vete, me oxhak, dhome gjumi, tualet, koridor I madh, oborr I madh. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3. numri kontakti viber ose watsap. Jepet me qera shtepi pushimi prej druri ne Borsh, 50m larg detit, Njoftime, Prona, Shtepi. Shitje Blerje. DA: 71 PA: 51 MOZ Rank: 14. ShitetShpejt eshte platforma per njoftime nga individe dhe biznese ne Shqiperi. Diskutime tek ' Njoftime Pune ' filluar nga admin , 26 Nov 2014. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 6 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 76. Kerkimi i nje shtepie me qera, varet nga faktore te ndryshem si psh: te gjesh nje shtepi me nje dhome e kuzhine, eshte me e thjeshte se sa te kerkosh nje shtepi 4 dhoma e kuzhine; zona ku ju doni te jetoni e deri te cmimi qe ju mendoni te arsyeshem per nje shtepi. Shtepi me qera (1605) Shtepi ne shitje (1080) Ambjent biznesi me qera (419) Ambjent biznesi ne shitje (251) Truall ose Toke (122) Raporto abuzim tek stafi. COM Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni shtepi me qera makina ne shitje oferta ofroj vende pune njoftime pune gazeta oferta pune shtepi ne shitje shes blej makina vende te lira pune ne tirane dhoma plazhi ne shengjin ofroj vende te lira pune njoftimecom Njoftime falas on-line Njoftime falas. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Durresit/Zogu i zi: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 120. Tërë apartamentet, përfshirë ato me qera ditore, objektet e biznesit, tokat, agjensitë imobiliare ose firmat e ndërtimit nga e gjithë Shqipëria në ekranin tuaj. Shtepi me Qera ne Tirane zona Don Bosko: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 72. Jemi partner besnik te biznesit tuaj! Shtepi me Qera (19629) Shtepi ne Shitje (16702) Ambjente Biznesi me Qera (7962) Ambjente Biznesi ne Shitje. Siperfaqja afersisht 65m². Një ditë shtëpia në mes të ditës digjet si edhe të gjith banuesit në të. Halili Complex (Selvia - Center) Apartment for Rent 2 + 1 + 2WC (100 m2) - Elevator Tirane Shtepi me Qera Data: 06/05/2020 22:33. Makina me qera. Publikuar: Shtator 17, 2010 7:55 pm | Nga: Mensur | Tel. NDARJE QERAJE 0. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Per me shume kliko mbi foton ose. Me dhjetera postime cdo dite do ta gjeni ate qe kerkoni. com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni. Banesë 50m2 në Prizren me qera ose shitet. Mbi 30000 njoftime. NDARJE QERAJE 1. Njoftime Seminare Specializime PUNESIME Kerkoj Pune Ofroj Pune Part Time Resume Trajnime Vullnetare SHERBIME Dasme Estetike Finance Ligjore Mjeksore Ndertimi Transporti SHITJE,BLERJE Artikuj Ushqimore Elektro-Shtepiake Libra Lodra Lule Makineri Sende Veshje SHTEPI,PRONA Apartamente Dyqane Magazina Me qera Shtepi Truall Zyra TURIZEM Agjensi. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Aplikacione falas për telefonin tuaj. Ndodhet ne nje shtepi private 3-kateshe, ne zone shume te qete. "Banues me qerà në një shtëpi në Zvicer" Në katin përdhësë banojnë shqiptarë. Siperfaqja afersisht 65m². Shtepi me Qera ne Tirane zona Don Bosko: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 72. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje njoftime falas per shtepi me qera gazeta garsoniere dhe 1+1. jape shtepi me qera te fakulteti teknik shtepia eshte dy kateshe ka dy dhoma gjumi edhe sallon me kuzhine. Look at most relevant Shtepi qera shkoder websites out of 24. Kush nga këto mbetet gjallë? Pergjigje: Zviceranët sepse kan qen në punë. NJOFTIMEFALAS. Aplikacione falas për telefonin tuaj. Shtepi private me qera, rruga Riza Cerova. tek pallati ngjitur tek rezidenca kodra e diellit. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kuficlassifieds for jobs, sale in albania. Kerkimi i nje shtepie me qera, varet nga faktore te ndryshem si psh: te gjesh nje shtepi me nje dhome e kuzhine, eshte me e thjeshte se sa te kerkosh nje shtepi 4 dhoma e kuzhine; zona ku ju doni te jetoni e deri te cmimi qe ju mendoni te arsyeshem per nje shtepi. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. jap apartament me qera 1+1 me sip 65 m2 e mobiluar, me dy ambjente gatimi. Kategoritë më të klikuara Banesa me Qera, Banesa në Shitje, Vende Pune, Shtëpi në Shitje, Patundshmëri; Shpallje Falas – Shpalle. Shtepi me Qera ne Tirane zona Blloku/Liqeni Artificial: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 107. com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni. numri kontakti viber ose watsap. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 6 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 76. net njoftime. Makina me qera. Publikuar: Shtator 17, 2010 7:55 pm | Nga: Mensur | Tel. The apartment has very comfortable furniture, equipped with air conditioning and is organized in a living room + kitchenette, Matrimonial bedroom with orientation from the south and with exit to the balcony, children's bedroom with cozy decor and equipped with. numri kontakti viber ose watsap. Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shtepi me Qera (19558) Shtepi ne Shitje (16747) Ambjente Biznesi me Qera (7923) Ambjente Biznesi ne Shitje (4040) Truall ose Toke (1941) Pune. Kategoritë më të klikuara Banesa me Qera, Banesa në Shitje, Vende Pune, Shtëpi në Shitje, Patundshmëri; Shpallje Falas – Shpalle. IMOBILIARE 0-Ambjente Biznesi me Qera 0-Ambjente Biznesi per Shitje 0-Shtepi me Qera 0-Shtepi per Shitje 0. , 47 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 6 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 76. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje njoftime falas per shtepi me qera gazeta garsoniere dhe 1+1. jape shtepi me qera te fakulteti teknik shtepia eshte dy kateshe ka dy dhoma gjumi edhe sallon me kuzhine. net njoftime. Per me shume kliko mbi foton ose. Ne jemi nje platforme online dhe publikojme ne internet njoftime me interes per individ dhe. Ne cmim eshte i perfshire dhe nje garazh. tek brryli ,pa shkuar tek materniteti i ri ,jepet me qera apartament 1+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,korridor,1 dhome gjumi me krevat dopio,banjo me dritare grohke/ftohje Tema te tjera > Njoftime pronash, njoftime pune, reklamo faqen etj > Njoftime Pune > Pune Diber, jap me qera Dyqan(ushqimore+fast-food)+Shtepi(1+1)=90m2. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. com and etc. Shtepi me qera - Jepet Shtepi Me Qera. Shtepi me qera Data: 18/04/2020 17:10 Post ID: 7337. Shtepi me Qera ne Tirane zona Don Bosko: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 72. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. jape shtepi me qera te fakulteti teknik shtepia eshte dy kateshe ka dy dhoma gjumi edhe sallon me kuzhine. apartamenti ndodhet tek rruga babe rexh, mbrapa qendres globe. Shtepi me qera Edison Gjeka. Kontakti: 045722266. Classifieds for our community. Njofrime Falas. 60 000 EUR JEPET ME QERA AP1+1 MBI KOMUNEN. net njoftime. Okazione me te fundit per garsoniere me qera 100 mij lek kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne astir shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera vlore per familjare shtepi me qera ne paskuqan shtepi me qera yzberisht konvikt privat 21 dhjetori apartamente me qera ne kombinat me 120 lek shtepi me qera tirane shtepi me qera tek fresku. NJOFTIME. Kerkimi i nje shtepie me qera, varet nga faktore te ndryshem si psh: te gjesh nje shtepi me nje dhome e kuzhine, eshte me e thjeshte se sa te kerkosh nje shtepi 4 dhoma e kuzhine; zona ku ju doni te jetoni e deri te cmimi qe ju mendoni te arsyeshem per nje shtepi. Shtepi me Qera ne Tirane zona Ysberisht/Kombinat/Selite: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 1 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 81. mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko konvikt privat 21 dhjetori kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per Bareti Agim è su Facebook. Kush nga këto mbetet gjallë? Pergjigje: Zviceranët sepse kan qen në punë. Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë. Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci. Postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose kerkoni per pune per makina, shtepi ne shitje dhe me qira,pune, sherbime, elektronike Lajmerime. Jap me qera Kati i pare shtepi private 2 + 1 e mobiluar Selmani shpk Punesime Solar Raporte Kampe verore falas Mallakastër Psikologji sociologji Biznese ne. com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni. Shtepi me qera Rr. Një ditë shtëpia në mes të ditës digjet si edhe të gjith banuesit në të. Njoftime Seminare Specializime PUNESIME Kerkoj Pune Ofroj Pune Part Time Resume Trajnime Vullnetare SHERBIME Dasme Estetike Finance Ligjore Mjeksore Ndertimi Transporti SHITJE,BLERJE Artikuj Ushqimore Elektro-Shtepiake Libra Lodra Lule Makineri Sende Veshje SHTEPI,PRONA Apartamente Dyqane Magazina Me qera Shtepi Truall Zyra TURIZEM Agjensi. Siperfaqja afersisht 65m². SHITET SHTEPI ME 1000m2 TOKE. Kryefaqe; Kategoritë. NJOFTIME. Homepage Njoftime. Publikuar: Shtator 17, 2010 7:55 pm | Nga: Mensur | Tel. kerkoj shtepi me qera. Njofrime Falas. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per shtepi me qera gazeta garsoniere dhe 1+1 online shtepi me qera apartamente me qera 100 milek ne fier. Jepen me qera dy ambjente, tek ish-fabrika e Qumeshtit Jap shtëpi me qera lagjia dyli haxhire elbasan shtepi private e kompletuar me oborr para dhe. Shtepi me Qera. IMOBILIARE 0-Ambjente Biznesi me Qera 0-Ambjente Biznesi per Shitje 0-Shtepi me Qera 0-Shtepi per Shitje 0. com dhe shpallje. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 11 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. , 47 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire. com, lajmerime. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Shit bli makina. COM Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni shtepi me qera makina ne shitje oferta ofroj vende pune njoftime pune gazeta oferta pune shtepi ne shitje shes blej makina vende te lira pune ne tirane dhoma plazhi ne shengjin ofroj vende te lira pune njoftimecom Njoftime falas on-line Njoftime falas. Ndodhet ne katin e trete te nje vile. treg i shitjes se makinave ne internet. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje njoftime falas per shtepi me qera gazeta garsoniere dhe 1+1. 60 000 EUR JEPET ME QERA AP1+1 MBI KOMUNEN. 000 leke ne muaj. mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko konvikt privat 21 dhjetori kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per Bareti Agim è su Facebook. Ndodhet ne nje shtepi private 3-kateshe, ne zone shume te qete. NDARJE QERAJE 1. Njoftime Shtepi Pune Makina Njoftimefalas. Publikuar: Shtator 17, 2010 7:55 pm | Nga: Mensur | Tel. shtepi me qera, ne lagjen nr. , Njoftime, Prona, Shtepi. 0695299269. Imobiliare.